Kancelaria frankowa Szczecin

kancelaria frankowa szczecin

DARMOWA ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ


Wypełnij formularz, odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy najlepsze rozwiązania w Twojej sprawie.

Jesteśmy szczecińską kancelarią specjalizującą się w sprawach frankowych. W ramach naszych działań pomagamy frankowiczom skutecznie unieważnić, ewentualnie odfrankowić kredyt.

Sądy stają po stronie kredytobiorców – pomożemy Ci unieważnić kredyt.

Obecnie zapadające wyroki sądowe w sprawach frankowiczów są coraz częściej korzystne dla kredytobiorców. Jeśli masz kredyt we frankach szwajcarskich – pomożemy Ci unieważnić kredyt.

Bezpłatna analiza umowy frankowej z bankiem

Nasza kancelaria w ramach pomocy prawnej frankowiczom oferuje bezpłatną analizę umowy kredytowej. Po jej wykonaniu przedstawiamy Klientowi jej wyniki oraz wszystkie możliwe działania prawne, które można w jego sytuacji podjąć. Możesz wysłać nam swoją umowę lub umówić się na spotkanie.

Unieważnienie kredytu lub odfrankowienie umowy kredytowej we franku

W ramach naszych działań dążymy zawsze do osiągnięcia najlepszej sytuacji naszych Klientów. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych z bankami oraz skutecznie negocjujemy warunki ugody.

W ramach działań Kancelarii możesz uzyskać:

  • unieważnienie całej umowy kredytowej, wówczas bank zwraca Ci wszystkie spłacone raty kredytu oraz wszystkie opłaty około kredytowe takiej jak: prowizja, składki na ubezpieczenie itp.,
  • odfrankowienie kredytu, czyli korzystne przewalutowanie go na atrakcyjnych warunkach.

Jak wygląda proces unieważnienia kredytu we frankach?

Kancelaria występuję do banku z reklamacją, wskazując, że umowa kredytu ma zapisy, które są niezgodne z prawem. Proponujemy bankom ugodowe zakończenie sporu, bez angażowania sądu. Jeśli bank nie chce z tego skorzystać, to wówczas wszczynamy postępowanie sądowe, które w szczecińskich sądach trwa w pierwszej instancji około półtora roku. W sądzie żądamy unieważnienia umowy i zwrotu wszystkich kwot wpłaconych do banku. Kredytobiorca musi stawić się do sądu na jedną rozprawę. Prawnicy kancelarii przygotowują naszych klientów do rozprawy, tak aby czuli się pewnie przed wystąpieniem w sądzie. Po złożonych zeznaniach i zapoznaniu się z wszystkim pismami i dokumentami w sprawie, sąd wydaje wyrok, na podstawie, którego unieważnia umowę kredytu.

KREDYTOBIORCO! PAMIĘTAJ, ŻE JEŚLI SPŁACIŁEŚ JUŻ KREDYT (NAWET WIELE LAT TEMU) TO RÓWNIEŻ MOŻESZ DOMAGAĆ SIĘ ZWROTU NADPŁACONYCH PIENIĘDZY!

Ile trwa sprawa frankowa w Szczecinie?

Postępowanie sądowe w sprawach frankowych trwa łącznie ok. trzech lat, od momentu złożenia pozwu przed sądem I Instancji do momentu zakończenia postepowania przed sądem II instancji. Może się zdarzyć, że termin ten będzie krótszy, z uwagi np. na zawarcie ugody z bankiem przed sądem. W prowadzonych przez kancelarię sprawach zdarzało się już zawrzeć ugodę po 6 miesiącach od rozpoczęcia postępowania. Z kolei w innej prowadzonej przez Kancelarię sprawie, uzyskaliśmy prawomocny wyrok (I i II instancja) w 12 miesięcy!

Co istotne, na czas postępowania sądowego można uzyskać zawieszenie spłaty rat kredytu! Także, pomimo tego, że sprawa trwa kilka rat, to od samego początku możesz uwolnić się od spłacania rat kredytowych!

Nasze wyniki – ile spraw frankowych wygraliśmy

Kancelaria prowadzi kilkaset spraw dotyczących tzw. kredytów frankowych. Sprawy tego rodzaju prowadzimy od 2019 r. na terenie całego kraju, ale w głównie pomagamy kredytobiorcom w województwie zachodniopomorskim. W tym czasie zakończyliśmy ok. 100 spraw sądowych, z czego połowa jest prawomocnie zakończona i rozliczona z bankiem.