pomoc frankowiczom

Pomoc frankowiczom Szczecin

Popularność kredytów frankowych, która swój szczyt miała kilkanaście lat temu, jest dzisiaj dla wielu osób dużym problemem. Z pozoru atrakcyjny sposób finansowania zakupu nieruchomości okazał się po latach trudnym do udźwignięcia ciężarem. Z powodu zmieniającego się kursu franka szwajcarskiego, kwoty kredytów urosły do olbrzymich sum. Dla niektórych osób sposobem na uwolnienie się od tego problemu była sprzedaż nieruchomości (choć i w takim przypadku można dochodzić swoich praw), inni zdecydowali się na walkę o sprawiedliwość z bankami, które stosowały w umowach kredytowych klauzule niedozwolone.

Liczba pozwów oraz spraw przeciwko instytucjom finansowym nieustannie rośnie. Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia profesjonalistów, zapraszamy do naszej Kancelarii, która ma swoją siedzibę w Szczecinie. Od lat prowadzimy postępowania, mające na celu m.in. unieważnienie zawartej z bankiem umowy lub przewalutowanie (tzw. „odfrankowienie”) kredytu.

Kancelaria Prawna

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami.

+48 91 433 10 66
kancelaria@kancelariajtt.pl

Pomoc prawna frankowiczom  – czy warto złożyć pozew frankowy?

Szerokie grono osób, które mają kredyt we frankach, zadaje sobie pytanie: czy warto toczyć sądowy spór z bankiem? Doświadczenia naszej kancelarii pokazują, że starania o polubowne rozwiązanie sprawy w tym momencie nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów. Ugody, które zadowalają obie strony w przypadku kredytów we frankach to rzadkość. Dlatego nasza pomoc prawna frankowiczom koncentruje się na złożeniu pozwu, poprzedzonego kompleksową analizą zapisów umowy kredytowej i sytuacji danego kredytobiorcy.

Kancelaria frankowa Szczecin – w jaki sposób pomagamy?

Do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie, więc przed podjęciem jakichkolwiek kroków prawnych w sprawie kredytów frankowych najpierw dokładnie przeanalizujemy dany przypadek, sprawdzając nie tylko umowę, ale także wszelkie inne dokumenty kredytowe. Dokładna ocena sytuacji danej osoby jest podstawą do określenia tego, w jaki sposób udzielimy pomocy frankowiczom. Większość naszych analiz skutkuje wydaniem pozytywnej rekomendacji, wskazującej roszczenia, których należy dochodzić przed wymiarem sprawiedliwości.

W naszej Kancelarii chętnie odpowiadamy również na wszystkie pytania związane ze wsparciem dla frankowiczów, wyjaśnimy niezrozumiałe pojęcia z zakresu prawa i podpowiemy, co może wydarzyć się podczas postępowania przed wymiarem sprawiedliwości, a także oferujemy pomoc złotówkowiczom w sprawie kredytów w złotówkach.