Obsługa prawna firm Szczecin

Nasza kancelaria specjalizuje się w kilku obszarach prawa. Dzięki szerokiej wiedzy, a także wieloletniemu doświadczeniu, możemy oferować klientom kompleksowe doradztwo i pomoc. Jednym z podstawowych obszarów naszej działalności jest obsługa prawna firm. Nasza siedziba mieści się w Szczecinie. To właśnie tutaj współpracujemy z szerokim gronem przedsiębiorców. Niemniej jednak z uwagi na bliską odległość do innych dużych miast takich jak Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra oraz możliwość współpracy zdalnej również i w tych miastach obsługujemy przedsiębiorców.

Współpracę podejmujemy z wieloma firmami o różnych profilach działalności – nie ma dla nas znaczenia wielkość podmiotu, kapitał lub liczba zatrudnionych pracowników. Liczy się jedynie to, czy i jak możemy skutecznie pomóc przedsiębiorcy w określonej sprawie. Wspieramy zarówno małe biznesy, które dopiero rozwijają swoją ofertę, jak i duże, doświadczone spółki. Możemy również udzielić profesjonalnej porady prawnej osobom dopiero planującym założenie własnej działalności gospodarczej. Warto podkreślić, że nasze usługi prawne obejmują nie tylko jednorazową pomoc, ale także regularną obsługę przedsiębiorstwa, prowadzoną przez specjalistę.

Obsługa prawna firm Szczecin – kompleksowa oferta

Firmy, współpracując z doświadczonymi ekspertami z zakresu prawa, mogą odnosić wiele korzyści. Nasza kancelaria koncentruje się na tym, aby zawsze proponować klientom biznesowym rozwiązania, które dopasowane są do specyfiki prowadzonej działalności. Pomagamy w podejmowaniu decyzji związanych z prawem, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy. Zajmujemy się analizą oraz sporządzaniem umów, dokumentacji i wszelkiego rodzaju pism. Pomagamy w wyborze odpowiedniej formy prawnej dla planowanej działalności i wdrożeniu RODO.

Kancelaria Prawna

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami.

+48 91 433 10 66
kancelaria@kancelariajtt.pl

Nasza obsługa prawna obejmuje również wszelkie kwestie związane z pracownikami. Przygotowujemy dokumentację regulującą stosunki pracy w danym przedsiębiorstwie. Oferujemy wsparcie w rozwiązywaniu sporów z pracownikami. Dbamy o to, by wszystkie zapisy prawne były jasne zarówno dla właściciela firmy, jak i zatrudnionych osób.

Oprócz wymienionych usług, oferta obejmuje także: profesjonalne wsparcie w zakresie prawa budowlanego, gospodarowania odpadami, zamówienia publiczne, kontrakty, zdobywanie niezbędnych zezwoleń oraz wszelkie sprawy administracyjne.

Usługi prawne dla firm Szczecin – reprezentacja w sądzie

W każdej działalności biznesowej może dojść do sytuacji, w której wymagane będzie rozwiązanie danej sprawy poprzez postępowanie na drodze sądowej. Jeszcze przed podjęciem stosownych kroków prawnych warto zgłosić się do naszej kancelarii, by upewnić się, czy walka przed wymiarem sprawiedliwości to jedyne słuszne rozwiązanie. W niektórych przypadkach równie skuteczne mogą okazać się inne działania, takie jak np. negocjacje. Jeśli jednak konieczne będzie dochodzenie swoich praw w sądzie, zaproponujemy profesjonalną reprezentację na wszystkich etapach postępowania.
Powierzenie reprezentacji przed sądem lub organami administracji profesjonalnej kancelarii prawnej to nie tylko zwiększenie szansy na pozytywne zakończenie danej sprawy, ale także duża oszczędność czasu. Nasi specjaliści zajmą się postępowaniem od samego początku, aż do satysfakcjonującego finału, do minimum ograniczając zaangażowanie przedsiębiorcy w poszczególne etapy sprawy. Oczywiście, przed rozpoczęciem każdego procesu dokładnie omawiamy podejmowane kroki prawne, wyjaśniamy wszelkie zawiłe zagadnienia i przygotowujemy na to, co może wydarzyć się na sali sądowej. Jasne zasady współpracy oraz wzajemne zaufanie – na tym opiera się nasza obsługa prawna firm Szczecin jest miastem, w którym z sukcesami prowadziliśmy już niejedną sprawę przed wymiarem sprawiedliwości. Napisz do nas a prześlemy – obsługa prawna firm cennik.

Obsługa prawna spółek Szczecin – pomoc ekspertów

Ważnym elementem naszej działalności, związanej z ofertą dla biznesu, jest także kompleksowa obsługa prawna spółek w Szczecinie. Usługi obejmują m.in.: pomoc w wyborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności w postaci spółki, jej założenie i rejestrację, przekształcenie, zmianę umów i statutów oraz bieżące wsparcie już istniejącego podmiotu. Proponujemy także doradztwo prawne związane z funkcjonowaniem organów spółek i obsługę relacji między udziałowcami lub akcjonariuszami. Możemy udzielić również merytorycznego wsparcia w zakresie windykacji należności.

Dbamy o to, by przedsiębiorcy ze spokojem prowadzili zyskowne, dobrze zoptymalizowane oraz uregulowane pod kątem prawnym podmioty gospodarcze. Priorytetem jest dla nas sprawna i dopasowana do indywidualnych wymagań obsługa prawna spółek. Szczecin to miasto, w którym możemy umówić się na spotkanie, by zaprezentować szczegóły naszej oferty.

Obsługa prawna spółek Szczecin

Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte przez lata świadczonej pomocy prawnej. Znamy problemy i oczekiwania naszych Klientów. Dążymy do wskazania optymalnych dla naszego Klienta rozwiązań dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej. Świadczona przez naszą kancelarię obsługa prawna spółek Szczecin polega na bieżącym rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. Nasi specjaliści, to prawdziwi eksperci w dziedzinie prawa, którzy świadczą doradztwo prawne związane z obsługą prawną spółek.

Obsługa prawna przedsiębiorców Szczecin

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, nasza kancelaria jest w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie przedsiębiorcom. Świadczona przez naszą kancelarię kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców Szczecin jest związana ze ścisłą współpracą klientów z zespołem naszych ekspertów i polega na ich codziennym wsparciu prawnym, co korzystnie wpływa na ich interesy. To co wyróżnia naszą kancelarię, to nieszablonowe myślenie i poszukiwanie niestandardowych metod działania.