Zespół

Radca prawny Artur Tobolewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Wspólnik i założyciel Kancelarii Jagiełło Tobolewski. Reprezentuje Klientów w sporach przeciwko bankom i zakładom ubezpieczeń. Na co dzień doradza klientom biznesowym oraz przedsiębiorcom o różnych profilach działalności.

W jego zainteresowaniach pozostaje także prawo sportowe, dlatego orzeka w Wydziale Dyscypliny Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Spełnia się również w dziedzinie prawa pracy gdzie swoje doświadczenie, wykorzystuje w codziennej obsłudze Klientów, ale również na sali rozpraw.

tel. kom. 797… Wyświetl

e-mail: tobolewski@kancelariajtt.pl

Radca prawny Witold Jagiełło

Radca prawny, założyciel i partner zarządzający kancelarii Jagiełło Tobolewski, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie od 2010 r.
Doradza klientom w negocjacjach oraz prowadzi procesy sądowe. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości oraz prawa spadkowego, reprezentuje Klientów kancelarii również w sporach z bankami oraz zakładami ubezpieczeń.

Prowadzi obsługę prawną firm, specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie administracyjnym i gospodarczym. Świadczy pomoc prawną przy negocjowaniu oraz wykonywaniu umów oraz doradza przedsiębiorcom w sporach dotyczących ubezpieczeń majątkowych i odpowiedzialności cywilnej, reprezentuje interesy Klientów na sali sądowej.

Stale podnosi swe kompetencje, regularnie bierze udział w szkoleniach zawodowych. Biegle włada językiem angielskim.

tel. kom. 509… Wyświetl

e-mail: jagiello@kancelariajtt.pl

Radca Prawny Magdalena Jagiełło

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie od 2011 r. Specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze podmiotów gospodarczych, począwszy od pomocy udzielanej przy ich powstawaniu i rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym, przez obsługę organów spółek i przygotowywanie tekstów ich uchwał, reprezentację przedsiębiorców w procesach dotyczących spraw o zapłatę, aż do czynności związanych z likwidacją spółek i ich wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców. W kancelarii zajmuje się również sprawami z zakresu prawa spadkowego oraz prawa nieruchomości. Reprezentuje klientów przed sądami oraz organami administracji.