Magdalena Jagiełło

Radczyni Prawna

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa spadkowego, prawa nieruchomości czy rejestracji podmiotów wpisywanych do Krajowego Rejestru Spadkowego, a także w szeroko pojętej obsłudze podmiotów gospodarczych, począwszy od pomocy udzielanej przy ich powstawaniu i rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym, przez obsługę organów spółek i przygotowywanie tekstów ich uchwał, reprezentację przedsiębiorców w procesach dotyczących spraw o zapłatę, aż do czynności związanych z likwidacją spółek i ich wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców.


Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już na studiach prawniczych i podczas aplikacji radcowskiej, łączonych z pracą w jednej ze szczecińskich kancelarii radców prawnych, a następnie od 2014 r. wykonując zawód radcy prawnego.


W kręgu jej zainteresowań, prócz postępowań spadkowych i rejestrowych, znajdują się również spory konsumentów z instytucjami finansowymi, w tym te dotyczące odzyskiwania środków skradzionych z rachunków bankowych, po przejęciu przez osoby trzecie kontroli nad bankowością internetową.

magdalena.jagiello@kancelariajtt.pl

Mój profil na LinkedIn